Fluid Circle A.D. 2011 (PL)

Michał Parkoła (Współzałożyciel)

PSM-badge

CSMWspółzałożyciel Fluid Circle, Professional Scrum Master 1 i 2, Certified Scrum Master uczony m.in. przez współtwórcę Scrum – Jeffa Sutherlanda. Trener (kilkaset godzin szkoleń) i coach Agile. SAFe Program Consultant.

Product Owner i Agile Coach w grupie 4FINANCE odpowiedzialny za rozwój ogólnoeuropejskiej platformy płatności i wspieranie zespołów w zakresie szeroko rozumianych praktyk Agile.

Dzieli się swoją wiedzą pisząc artykuły o Scrum i Agile oraz przemawiając na konferencjach i spotkaniach grup branżowych związanych z Agile (np. Agile Warsaw). Wcześniej m.in. analityk biznesowy i koordynator produktu biorący udział w tworzeniu złożonych systemów dla dużych Klientów. Mistrz go.

Daniel Skowroński (Współzałożyciel)

Daniel Skowroński

Współzałożyciel Fluid Circle. Certyfikowany specjalista z zakresu budowy, rozwoju i zarządzania skomplikowanymi projektami IT. Silny background techniczny: Microsoft Certified Technology SpecialistMicrosoft Certified Professional. Kwalifikacje z zarządzania projektami potwierdzone certyfikatami Certified Scrum Master (Agile Project Management) oraz PRINCE2.

Zorientowany na innowacyjność i produktywność . Uczestnik konkursów dla startup’ów jak Innowatorzy 2009, konferencji np. TMT.Startups’10 Warsaw 2010, Leadership Evening Events 2010.

Zamienia problemy na ciekawe wyzwania przez stawianie zawsze wysokiej poprzeczki dla realizowanych przedsięwzięć.

Nasi Klienci o nas

Ravi Verma, Senior Principal Enterprise Agile Deploymentsabre-logo

See Ravi talk about our work together (YouTube)

Iwona Owczarczuk, Kierownik zespołu kontroli ryzyka, X-Trade Brokers:xtb
Dzięki współpracy z Fluid Circle udało nam się znacznie usprawnić naszą pracę m.in. poprzez zwiększoną przejrzystości i nastawienie na wspólną pracę całego zespołu.
Grzegorz Ruciński, Scrum Master, Gemius:Gemius Logo

Fluid Circle był świetnym katalizatorem transformacji naszych zespołów ku zwinności. Wielokrotnie wcześniej przemycaliśmy różne elementy Scruma, jednak gdy stawały się kłopotliwe szybko były odrzucane. Fluidzi pomogli nam nie tylko zrozumieć i wdrożyć podstawy Scruma, ale też pokazali wiele narzędzi ułatwiających identyfikowanie i eliminowanie źródeł problemów.

elpassionMarek Kirejczyk, CTO, El Passion:

Michał [Parkoła, Fluid Circle] dysponuje ogromną wiedzą z zakresu Agile i zarządzania. Reprezentuje nowoczesne podejście do motywacji, organizacji pracy i rozwiązywania problemów. Jego uwagi są nie zwykle trafne i uderzają w sedno problemu.

GoldenLineKarol Traczykowski, Kierownik Działu IT, Golden-Line:

Michał pomógł nam zastosować Impact Mapping do naszego, z życia wziętego, przypadku. Dzięki temu udało nam się określić mierzalny cel, o którego zdefiniowanie wcześniej było nam trudno. Warsztat umożliwił rozłożenie problemu na czynniki pierwsze, co na pewno ułatwi nam dalszą pracę

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s