Jak zmienić świat?

Jak zmienić świat?

Czy znalazłeś się kiedyś w sytuacji, w której było dla Ciebie oczywiste jak rozwiązać problem, lecz z jakiegoś powodu inni nie byli otwarci na Twoje pomysły? Czy chciałeś kiedyś wprowadzić zmiany na lepsze, lecz spotkałeś się z niezrozumiałym oporem materii?

W takiej sytuacji masz trzy wyjścia: odpuścić, odejść lub … mądrzej podejść do wprowadzania zmian!

Jeśli chcesz uniknąć typowych błędów popełnianych przez aspirujących agentów zmiany i nauczyć się, jak do tego wyzwania podchodzą eksperci zarządzania zmianą to ta książeczka jest właśnie dla Ciebie!

Change Management 30W oparciu o swoje wieloletnie doświadczenie i dogłębny przegląd najtrafniejszych modeli i najlepszych praktyk stosowanych na świecie Jurgen Appelo stworzył przewodnik, który pomoże Ci skutecznie zmienić Twoją organizację – niezależnie od tego czy jest nią Twoja rodzina, Twój zespół czy Twoja drużyna.

Teraz możesz o tym przeczytać także po polsku.

Co czytelnicy mówią o Jak Zmienić Świat?


Mateusz Srebrny“Jurgen zgrabnie i przejrzyście opowiada spory kawał teorii związanej z wprowadzaniem zmian. Jego opis Plan-Do-Check-Act, Krzywej Przyswajania oraz modeli ADKAR i Pięciu I, wzmocniony 34ema pytaniami pomocniczymi, stanowi wygodną ściągawkę, która każdemu agentowi zmiany pomoże uporządkować plany i skutecznie przeprowadzić zmianę.”
Mateusz Srebrny, Agile Coach, 9LivesData i agiletrainers.pl

“Czytając o tym, że należy nieustannie nad sobą pracować, że problemy są z natury złożone, każdy jest inny, ale wspólnie należymy do sieci społecznej egzystującej w określonym środowisku można odnieść wrażenie, że nic nowego to nie wnosi. Dopiero całościowe spojrzenie na przedstawione modele pod kątem realizacji pozwala uświadomić sobie, jak potężne narzędzie otrzymujemy.”Grzegorz Ruciński, Scrum Master, Gemius SA

O Autorze

Jurgen AppeloJurgen prowadzi blog NOOP.NL, na którym pisze o zwinnym zarządzaniu, naprawie organizacji i rozwoju osobistym. Jest autorem książki “Management 3.0“, która opisuje role kierowników w zwinnych organizacjach. Jurgen jest też cenionym mówcą, który regularnie przemawia na seminariach i konferencjach na całym świecie.

Jak otrzymać książkę?

Aby otrzymać darmową kopię “Jak zmienić świat” zapraszam Cię na mejling listę People Skills for Geeks dla cyfrowych liderów i agentów zmiany. Uczestnicy listy mniej więcej co tydzień otrzymują przydatne informacje ze świata psychologii stosowanej, praktycznej filozofii i innych umiejętności ludzkich.

Zamów e-książkę “Jak Zmienić Świat”